Biuletyn Informacji Publicznej
Nadarzyński Ośrodek Kultury

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: nok.pl

Treść strony

Ogłoszenie o naborze na stanowisko informatyka

Oczekujemy:

  • zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dyspozycyjności,
  • wykształcenia minimum średniego,
  • znajomości zagadnień związanych z informatyką,
  • odpowiedzialności i rzetelności,
  • mila widziane doświadczenie w pracy na stanowisku informatyka.

Zakres obowiązków:

  • aktualizacja strony internetowej NOK, wprowadzanie innowacji,
  • zamieszczanie informacji na stronie internetowej NOK w tym również na portalu BIP,
  • konserwacja oraz bieżące naprawy sprzętu komputerowego znajdującego się w siedzibie NOK oraz podległych świetlicach,
  • okresowy przegląd stanowisk komputerowych (aktualizacja oprogramowania, rekonfiguracje itp.) w NOK i podległych świetlicach,
  • przygotowywanie prezentacji multimedialnych, materiałów filmowych,
  • wykonywanie kopii zapasowych baz, programów księgowych oraz serwera www,
  • zarządzanie usługami internetowymi (domeny, poczta email).

Oferujemy zatrudnienie w wymiarze ¼ etatu. Praca głównie wykonywana w formie pracy zdalnej.
Prosimy o wysyłanie CV do dnia 30.06.2020 r. na adres mailowy: anna.januszewska@nok.pl
W tytule maila prosimy o wpisanie: INFORMATYK. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Kamila Michalska
    data wytworzenia: 2020-03-10
  • opublikował: Michał Wilczak
    data publikacji: 2020-03-10 20:51
  • zmodyfikował: Michał Wilczak
    ostatnia modyfikacja: 2020-06-04 22:56

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 8783
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2024-01-10 10:46:19